Říjen 2007

Videoklipy - Opole 2007

29. října 2007 v 23:41 | admin |  Videoklipy
Jsou zde pro vás připraveny videoklipy z letošního ME - sólo Lucky, dua Kikči a Nikči, Denči a Andy, Zuzky a Monči, Lenky a Lucky, miniformace Mláďátek a Krokodýlu a postupně přibudou pódiovky všech tří skupin.. celé ME můžete vidět na DVDčkách ...

Podzimní slavnosti Europa Möbelu

27. října 2007 v 12:36 | admin |  Fotoalbum
Ve dnech 26.-28.10.200 su u obchodního domu Europa Möbel konají podzimní slavnosti. Holky zde byly pozvány na vystoupení. Jednalo se o naše Mláďátka a také děvčátka z přípravky - Bublinky. Bylo zde spoustu soutěží a po několika chladných a deštivých dnech dokonce přálo počasí a vykouklo i Sluníčko .. na vystoupení jsme se byli podívat a nafotili také nějaké fotky ..

O cenu TK ANDRIA

13. října 2007 v 22:11 | admin |  Fotoalbum
Jako každým rokem se konala v Havířově nepostupová soutěž s názvem O cenu TK Andria. Letos soutěž probíhala za účasti asi 350-ti mažoretek z více než 30-ti měst ČR a SR. Také konkurence podle toho vypadala a soutěžící to měly velice těžké. Po prvním šoku ze změny pravidel sóloformací, kdy měly holky po skupinkách (3-4 členných) minutu improvizovat na dechovku a poté se měly vybrat postupující do finále, soutěž dále probíhala myslím velice dobře a bylo na co koukat. Kdo tam byl tak ví jak to proběho a jak to dopadla. Ti co nebyli, nebo nezůstali až do konce, tak pro ně jsou připraveny alespoň nějaké fotečky. Nevím zda-li je to soutěž startující novou a nebo ukončující starou sezónu, každopádně i tady naše holky ukázaly co umí a odvezly si do Ostravy nejednu medaili..