Září 2007

DVD 2007

24. září 2007 v 18:23 Informace
DVD soutěžního roku 2007: (jen BATON)
 • Hradec nad Moravicí ( kvalifikace MČR - skupiny ) - 1 DVD
obsah DVD: Pódiové sestavy všech skupin a kategorií v celé délce
 • Bělotín ( kvalifikace MČR - sóloformace ) - 1 DVD
obsah DVD: Sestavy sóla, dua/tria, mini všech skupin a kategorií v celé délce
 • Rtyně v Podkrkonoší ( semifinále MČR - skupiny ) - 2 DVD
obsah DVD: Defilé a pódiové sestavy všech skupin a kategorií v celé délce
 • Písek ( finále MČR - sóloformace ) - 1 DVD
obsah DVD: Sestavy soutěžících na prvních 10ti místech + všech soutěžících TOM Krokodýl
 • Přeštice ( finále MČR - skupiny ) - 2 DVD
obsah DVD: Defilé a pódiové sestavy všech skupin a kategorií v celé délce
 • Opole ( Mistrovství Evropy - sóloformace ) - 2 DVD
  obsh DVD: v plné délce sólo, duo/trio, mini - kompletní startovní pole všech kategorií
 • Opole ( Mistrovství Evropy - skupiny ) - předpokládané 2 DVD
  obsh DVD: všechny skupiny, všechny kategorie - defilé 3/4 pochodu, pódiovky v plné délce

Pasování nových členů 2007

14. září 2007 v 9:30 | admin |  Fotoalbum
KDY: Neděle 16.9.2007
KDE: ZŠ Chrjukinova ... (Klikni ZDE pro mapu)
Právě zde proběhla akce, kdy se do soutěžních družstev vybíraly nové holky. Musím říct, že pasovací ceremoniály byly docela "kruté"... jen si představte, že se chcete dostat do Krokodýlku ale nejprve musíte projít trojobalem, zakže v konečné fázi máte nohy jako řízek. Nebo už musíte do Krokodýlu, kam se těšíte, ale než se tam dostanete projdete doslova peklem, kde Vám čertice zváží hříchy, dá úkol k nápravě a ještě si musíte najít klíč ke Krokodýlí bráně ... ani se neptejte kde ho hledat.
Rodičů, hlavně nyní už bývalých bublinek, přišlo opradvu velký počet a akce se vydařila myslím na 100%. Zbytek našich rodičů - už "ostřílených" mažoretek a vedení se postaralo o výborný guláš, na kterém si všechny holky určitě pocutnaly, o ozvučení celého programu, komentování programu a jiné pomocné aktivity.
Pokud se někteří z rodiču nových holek budou chtít přidat k této naší "bandě" budeme jenom rádi. Protože pomoc a hlavně povzbuzování na různých vystoupeních a soutěžích, budou holky určitě potřeboat !!!!!!!

Mistrovství Evropy - Opole 2007

9. září 2007 v 22:30 | admin |  Fotoalbum
Ve dnech 7. - 9. září 2007 se konalo již čtvrté Mistrovství Evropy v polském Opole. Probíhalo zde finále malých formací (pá 7.9.) s náčiním BATON i Pom-Pom a také finále velkých formací rozdělené do dvou soutěžních dní. V sobotu počasí přálo, a proto se pochodové defilé mohlo jít venku na náměstí. To byla potěšující zpráva snad pro všechny, protože se tak mohly vyhnoutzrádným zatáčkám na 100m dráze v hale. V neděli počasí bohužel nepřáloproto se finále v pódiových skladbách konalo ve sportovní víceúčelové hale.Konkurence opravdu od loňského roku ukrutně stoupla a všechny členské země IMA se vyhouply o několik tříd výše. Největšími konkurentkami pro ČR je stále a pořád SR, jejíž mažoretky sklidily v Opole obrovské úspěchy. Doufám, že další ročníky těchto Evropských Šampionátu budou na minimálně stejné úrovni, protože o vítězi rozhodují doslova setiny bodu...
Upravené obrázky - ZDE .... postupně se bude doplňovat

Jiráskovo náměstí 2007

3. září 2007 v 11:02 | admin |  Fotoalbum
Ještě před Opole měly holky takový rozpochod při vystoupení v centru Ostravy na Jiráskově Náměstí - v Ostravě známém především jako "Kuří Rynek". Nejprve šly průvod s dechovým orchestrem z Ostravy-Hrabůvky, potom vystupovaly s živou hudbou a na závěr předvedly své sestavy, které mají připraveny na Mistrovství Evropy.